Kolekce 2015

 

HANDMADEHANDMADE

Manuální zručnost se opět dostává do popředí jako tradiční hodnota: antické dekorace a výšivky se využívají současně s novými technikami, které umožňují vytváření neobyčejných efektů. Vědecké výzkumy podporují kreativitu a designeři vytvářejí jedinečné a geniální návrhy.
Po stejné cestě výjimečnosti kráčí i stylisté Italian Style Framesi. Kolekce účesů s pečlivě upravenými liniemi zaujme také mistrně namíchanými barvami. Plné objemy doplňují obvody zakončené s vyjimečnou kadeřnickou zručností. Mezi nejpoužívanější barvu patří série SE Framcolor Eclectic, která ve vlasech rozehrává nečekanou hru řady odstínů kouřově šedé.

 

VINTAGE

VINTAGE

Jedním z nejbohatších zdrojů pro designery a módní návrháře jsou stále šedesátá a sedmdesátá léta. Tato dvě desetiletí byla i v předchozí sezoně velmi znatelná díky hippie modelům florálních vzorů či glam rock oblečení posetém flitry, a botám na klínku. Nyní se móda obrací více k eleganci a formálnějšímu stylu těchto let.
Tým Italian Style Energy se požadavkům přizpůsobuje a nabízí kolekci utentických vintage účesů. Kombinuje geometrické střihy a obvody s dlouhými ofinami, které jsou charakteristické pro módu 60. a 70. let. Barvy jsou realizovány se směsmi Jewels,vytvořenými speciálně pro tuto sezónu.

 

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.